REZIDENCE STAŘÍČ

Obec Staříč se nachází 10 minut jízdy autem od center Frýdku-Místku a pouze 3 minuty od sjezdu z dálnice D56, která Frýdek-Místek spojuje s Ostravou. Centrum krajského města Ostrava je pak ve vzdálenosti 15ti minut.

Městská obytná zástavba je tvořena převážně rodinnými domy a nabízí rozsáhlou občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy prvního stupně, k dispozici je lékař, obchod, pošta ad.

Rezidence Staříč je tvořena třemi samostatnými rodinnými domy s rozlohou pozemku 1.800 m2. RD 1 je kompletní rekonstrukce původního rodinného domu s plánovaným dokončením jaro/léto 2023. RD 2 a RD 3 jsou novostavby s předpokládaným započetí stavby v druhé polovině roku 2023.

Všechny domy jsou v energetické třídě B - úsporná, zděné, nad krokevní izolace, vybaveny vzduchotechnikou, klimatizační jednotkou, podlahovým vytápěním a venkovními žaluziemi. Zabudování přípravy pro volitelná příslušenství (chytrý dům, kamerový a zabezpečovací systém ad.) Jsou napojeny na inženýrské sítě - tj. veřejný vodovod, plyn, elektřina a v obci je dokončena i výstavba splaškové kanalizace.

RD 1 Rekonstrukce

RD 1 je kompletně zrekonstruovaný dům o celková užitné ploše 240 m2 ve dvou nadzemních podlažích o dispozici 4+kk. První je tvořeno vstupní chodbou, kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem se vstupem na terasu, koupelnou, toaletou a technickou místností. Na druhém podlaží se nachází hlavní ložnice, dva pokoje a koupelna. Dům disponuje také zastřešeným stáním pro automobil a je plně podsklepen.


RD 2+3 Novostavba

RD 2 a RD 3 jsou identické novostavby s dispozicí 4+kk, dvěma koupelnami s toaletou, garáží a terasou. Užitná plocha RD je 160 m2 a nabízí možnost variabilního uspořádání hlavního obytného prostoru.

Investujte s námi

Investování do realitních projektů nabývá v posledních letech na veliké popularitě. A není se čemu divit, když úrokové výnosy na běžných či spořících účtech jsou velmi nízké. Pro zajímavé zhodnocení volných finančních prostředků je tak nutné hledat příležitosti jinde. Oblíbeným řešením jsou investice do nemovitostí, které jsou stále považovány za jednu z nejbezpečnějších.

Většina investic do nemovitostí se soustředí na výstavbu rezidenčního bydlení nebo komerčních prostor a následnému pronájmu. My se však soustředíme na krátkodobější investice skrze výstavbu rodinných domů nebo rekonstrukci bydlení v Moravskoslezské kraji s jasným záměrem nemovitost prodat. Zabezpečujeme zcela transparentní podmínky - fixní výnos 12 % p.a., jasnou dobu splatnosti 1 nebo 2 roky, nezapomínejme také na nulové vstupní poplatky a nízkou kolísavost hodnoty, jelikož majetek nezůstává v našem vlastnictví a je okamžitě prodán nejlepší nabídce. Také nám to umožňuje využívat výhody realitního trhu bez nutnosti aktivního zapojení investora. Zcela tím odpadá vymáhání dlužného nájemného, starosti s opravou poškozeného bytu nebo ztráta při nevyužití nemovitosti.

Vzorový případ: Investovaná částka např. 1 000 000 Kč s ročním výnosem 12 % p.a., tzn. 24 % za investiční období 2 roky činí na výnosech / vyplacených úrocích + 240 000 Kč.