REZIDENCE STAŘÍČ

Umístění: Staříč

Aktuální stav: probíhá výstavba

Na prodej: ANO

V případě zájmu nás kontaktujte na: 775 450 119 nebo pište na: info@owndevelopment.cz


REZIDENCE STAŘÍČ - REKONSTRUKCE RD 1

Máte představu Vašeho vysněného bydlení? Rádi byste začínali svůj den vstupem na prosluněnou terasu s šálkem dobré kávy nebo čaje. Houpali se na zahradě v síti, relaxovali s přáteli u grilu nebo si hráli s dětmi na krásném měkkém zeleném trávníku. To vše pro Vás nyní máme. Vítejte ve svém novém domově.

Exkluzivně nabízíme velkorysý, moderní dvoupodlažní rodinný dům se zastřešeným stáním pro automobil v klidné části města Staříč s výbornou dostupností do Ostravy nebo Frýdku – Místku. Dům je dispozičně řešen jako 5+kk 136 m2 užitné plochy spolu se suterénem 63 m2 a pozemkem o rozloze 577 m2.

Přízemí domu je tvořeno vstupní chodbou přecházející do otevřeného útulného obývacího pokoje, jehož součástí je velká kuchyňská linka, jídelní zóna a pohodlný vstup na terasu. Nedílnou součástí podlaží je koupelna s toaletou a praktickou technickou místností. Na druhém podlaží se nachází hlavní ložnice, dva pokoje pro děti, případně pracovna nebo pokoj pro hosty a druhá koupelna s toaletou. Dům je plně podsklepen a připraven na nespoutanou realizaci vaší fantazie. Bude to vlastní wellness, posilovna, dětský koutek, domácí kino nebo třeba vinný sklípek.

Rekonstrukce celozděného domu zahrnuje celkovou přestavbu a modernizaci do stavu novostavby. Nové vyzdívky, podlahy, stropy, rozvody, hydroizolaci, zateplení domu. Kompletně vyměněná sedlová střecha včetně konstrukce. Okna s izolačními trojskly. Interiér domu zdobený hladkou sádrovou omítkou. Moderní obklady, dlažba a truhlářská práce na míru. Vytápění zajištěno podlahovým vytápěním spolu s efektivním tepelným čerpadlem.

Dům je aktuálně ve výstavbě viz. fotografie, proto je ještě možné před dokončením ovlivnit jeho finální podobu - dokončovací prvky. Dokončení plánováno na 2. polovinu roku 2023, včetně kolaudace a zápisu do KN.


REZIDENCE STAŘÍČ - NOVOSTAVBA RD 2 A RD 3

2. fáze výstavby zahrnuje 2 identické novostavby s výměrou užitné plochy 111 m2, dispozicí 4+kk a velikosti pozemku 586 m2.

Obec Staříč se nachází 10 minut jízdy autem od centra Frýdku-Místku a pouze 3 minuty od sjezdu z dálnice D56, která Frýdek-Místek spojuje s Ostravou. Centrum krajského města Ostrava je pak ve vzdálenosti 15ti minut.

Městská obytná zástavba je tvořena převážně rodinnými domy a nabízí rozsáhlou občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy prvního stupně, k dispozici je lékař, obchod, pošta ad.

Možnost vhodné financování prostřednictvím našeho partnera s úrokovou sazbou od 3,99 % p.a. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Těším se na Vás.

Bc. Libor Šotek - 775 450 119

Pomáháme lidem řešit otázku jejich vysněného bydlení.