PROJEKT KATEŘINICE

Obec Staříč:

Nachází se v okrese Nový Jičín pouhých 5 km severně od města Příbor, 15 minut jízdy autem do Frýdku-Místku a za 20 minut jste v krajském městě Ostrava.

Obec Kateřinice lze nazvat malebnou vesnicí situovanou v příjemném krajinném prostředí, lemovanou loukami, lesy a lány polí. Žije zde necelých 700 obyvatel, kdy městskou obytnou zástavbu tvoří pouze rodinné domy. Obec Kateřinice spolu s přilehlou obcí Trnávka nabízí základní občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy prvního stupně, k dispozici je obchod, pošta, komunitní centrum ad. K sportovnímu vyžití slouží sportovní areál přístupný veřejnosti, kde je možno využívat fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště na volejbal, nohejbal a florbal, dětské hřiště s herními prvky pro děti nebo venkovní bazén.

Zájmové spolky - TJ Sokol Kateřinice, SDH Kateřinice a Myslivecký spolek Trnávka - Kateřinice se každoročně podílejí na bohatém kulturním a společenském životě v Kateřinicích. Mezi oblíbené a hojně navštěvované akce patří plesy, Kateřinské dožínky, Trailový běh, myslivecké setkání, Setkání v čase předvánočním a mnoho dalšího.

Bydlení Kateřinice je tvořeno dvěma samostatnými rodinnými domy zasazenými do původní městské zástavby a krajinných prvků. RD 1 je kompletní rekonstrukce původního rodinného domu s rozlohou pozemku 536 m2 s plánovaným dokončením přelom roku 2022/2023. RD 2 je novostavba s předpokladem započetí stavby v druhé polovině roku 2023.

Oba domy jsou v energetické třídě B - úsporná. Jsou zděné se sedlovou střechou, s okny s izolačními trojskly a venkovními žaluziemi. Interiér domu zdobený hladkou sádrovou omítkou, moderní obklady, dlažba a truhlářská práce na míru. RD 1 vybaven fotovoltaickým systémem. Vytápění zajištěno podlahovým vytápěním spolu s efektivním tepelným čerpadlem. Zabudování přípravy pro volitelná příslušenství (chytrý dům, kamerový a zabezpečovací systém ad.).

RD 1 Rekonstrukce

RD 1 je kompletně zrekonstruovaný dům do stavu novostavby o celková užitné ploše 174 m2 ve dvou nadzemních podlažích o dispozici 5+kk. Nulté podlaží je tvořeno velkorysým vstupním prostorem a podlouhlou chodbou přecházející plynule do obývacího pokoje s jídelnou, kuchyňským koutem a vstupem na terasu přes posuvný portál. Na tomto podlaží se dále nachází univerzální pokoj pro hosty spolu s pracovnou, sociální zařízení, technická místnost a dvě schodiště do podkroví. Prvé hlavní je schodiště vedoucí do dětské obytné části s koupelnou, toaletou a druhé menší soukromé vede do hlavní ložnice s šatnou. Dům disponuje otevřeným parkovacím stáním před domem.

RD 2 Novostavba

RD 2 je novostavba o celková užitné ploše 240 m2 ve dvou nadzemních podlažích o dispozici 5+kk. Přízemí domu je tvořeno vstupní chodbou přecházející do otevřeného útulného obývacího pokoje, jehož součástí je praktická kuchyňská linka, jídelní zóna a pohodlný vstup na terasu. Unikátní řešení protilehlých posuvných dveří umožňuje propojení tohoto prostoru s exteriérem domu. Nedílnou součástí podlaží je koupelna s toaletou, technická místnost a universální pokoj, využitelný dle fantazie majitele. Na druhém podlaží se nachází hlavní ložnice, dva pokoje pro děti, případně pracovna nebo pokoj pro hosty a druhá koupelna s toaletou. Dům disponuje také zastřešeným stáním pro automobil.

Investujte s námi

Investování do realitních projektů nabývá v posledních letech na veliké popularitě. A není se čemu divit, když úrokové výnosy na běžných či spořících účtech jsou velmi nízké. Pro zajímavé zhodnocení volných finančních prostředků je tak nutné hledat příležitosti jinde. Oblíbeným řešením jsou investice do nemovitostí, které jsou stále považovány za jednu z nejbezpečnějších.

Většina investic do nemovitostí se soustředí na výstavbu rezidenčního bydlení nebo komerčních prostor a následnému pronájmu. My se však soustředíme na krátkodobější investice, výstavbu rodinných domů nebo rekonstrukci bydlení s jasným záměrem nemovitost prodat. Využíváme tak skokový nárust cen nemovitostí na trhu, což nám umožňuje klientům nabídnout zcela transparentní podmínky - fixní výnos 12 % p.a., jasnou dobu splatnosti 1 nebo 2 roky, nezapomínejme také na nulové vstupní poplatky a nízkou kolísavost hodnoty, jelikož majetek nezůstává v našem vlastnictví a je okamžitě prodán nejlepší nabídce. Také nám to umožňuje využívat výhody realitního trhu bez nutnosti aktivního zapojení investora. Zcela tím odpadá vymáhání dlužného nájemného, starosti s opravou poškozeného bytu nebo ztráta při nevyužití nemovitosti.

Vzorový případ: Investovaná částka např. 1 000 000 Kč s ročním výnosem 12 % p.a., tzn. 24 % za investiční období 2 roky činí na výnosech / vyplacených úrocích + 240 000 Kč.