PROJEKT STUDÉNKA

Město Studénka je nejmladší město okresu Nový Jičín, ležící v chráněné krajinné oblasti Poodří , přibližně 20 km jihozápadně od Ostravy a 20 km severovýchodně od Nového Jičína.

Ve městě najdete kompletní občanskou vybavenost, dobré podmínky pro sportovní, kulturní vyžití a milovníky přírody zaujme kouzlo krajiny Poodří.

RD EMA

Jednopodlažní cihlový rodinný dům o celkové zastavěné ploše 112 m2, nabídne dispozici 3 + kk ve specifikaci užitná plocha 72 m2, plocha terasy 18 m2, plocha parkoviště 25 m2 a to vše na parcele 598 m2.  Dům je tvořen vstupní chodbou s toaletou a technickou místností, dále ložnicí a dětským pokojem a samozřejmě kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem se vstupem na terasu.

Investujte s námi

Investování do realitních projektů nabývá v posledních letech na veliké popularitě. Ale není se samozřejmě čemu divit, když úrokové výnosy na běžných či spotřebních účtech jsou prakticky nulové. Pro zajímavé zhodnocení volných finančních prostředků je tak nutné hledat příležitosti jinde. Oblíbeným řešením jsou investice do nemovitostí, které jsou stále považovány za jednu z nejbezpečnějších variant.

Většina investic do nemovitostí se soustředí na výstavbu rezidenčního bydlení nebo komerčních prostor a následnému pronájmu. My se však soustředíme na krátkodobější investice, výstavbu rodinných domů nebo rekonstrukci bydlení s jasným záměrem nemovitost prodat. Využíváme tak skokový nárust cen nemovitostí na trhu, což nám umožňuje klientům nabídnout zcela transparentní podmínky - fixní výnos od 10 % p.a., jasnou dobu splatnosti 1 nebo 2 roky, nezapomínejme také na nulové vstupní poplatky a nízkou kolísavost hodnoty, jelikož majetek nezůstává v našem vlastnictví a je okamžitě prodán nejlepší nabídce. Také nám to umožňuje využívat výhody realitního trhu bez nutnosti aktivního zapojení investora. Zcela tím odpadá vymáhání dlužného nájemného, starosti s opravou poškozeného bytu nebo ztráta při nevyužití nemovitosti.

Vzorový případ: Investovaná částka např. 1 000 000 Kč s ročním výnosem 10 % p.a., tzn. 20 % za investiční období 2 roky činí na výnosech / vyplacených úrocích + 200 000 Kč.